AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Kontorite koristamine

     
 

 
 
 
     
Kontori koristamine ehk hoolduskoristus on regulaarne tööruumide koristamine paindliku graafiku alusel. Hoolduskoristus on eelkõige mõeldud ettevõtetele, kes hindavad mugavust ja soovivad keskenduda oma põhitööle, jättes koristamine spetsialistide hoolde.

Kontori koristamine hõlmab kõikide ruumide koristamist Teile sobival ajal. Seejuures koristatakse ära ka tualettruumid ja köök ning täidetakse hügieenitarvikud (käte- ja tualettpaber, vedelseep jms).

Lisaks pakume porivaipade vahetust, lillede kastmist, nõude pesemist jms. koristustöid. Vajadusel reageerib meie puhastusteenindaja ka väljaspool tööaega tekkinud väljakutsetele.

Eriti tõhus on kontori koristamine kombineerides teiste puhastus- ja koristustöödega, nagu põrandate süvapesu, aknapesu ja suurpuhastustööd.

Millest sõltub hoolduskoristustööde hind
* ruumide suurusest
* koristamise otstarbest
* tualettruumide arvust
* üldkasutatavate ruumide arvust
 
     


HINNAPÄRING KONTORITE KORISTAMISELE:

Ettevõte:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Hinnapakkumist soovin:

Lisainfo: 

(Märgi soovitud teenuse liik, ruumid​e suurus, arv, või muu oluline info)