AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Tagasiside

     
  Advokaadibüroo TRINTI
OÜ Frehame puhul on tegemist ettevõttega, mida võib iseloomustada märksõnadega operatiivne ja paindlik. Ka iga väiksema probleemi puhul lahendatakse see kiiresti ja professionaalselt. Nende arusaam kliendisuhtest vastab igati meie ootustele.
Büroojuht Katri Kaibiainen

AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme Teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus (SMIT)
OÜ Frehame puhul on tegemist paindliku ja vastutuleliku ettevõttega, probleemid lahendatakse kiiresti ja professionaalselt. Eriti rahul oleme objekti väga tubli koristajaga, kes on vastutustundlik, hoolas ja korrektne.
Üldhalduse spetsialist Reet Püss

AS SLO Eesti
OÜ Frehame on professionaalset täisteenust pakkuv koristusfirma, kes on paindlik kliendi nõudmistele. Oleme pikaajaline koostööpartner, sest hindame kõrgelt pakutava teenuse kvaliteeti. Täname töödejuhatajaid ning koristajaid, kes on hoolsad ja kohusetundlikud.
Personali- ja kvaliteedijuht Kristel Elevant

OÜ Gild Corporate Finance
Täname ettevõtte OÜ Frehame pikaajalise koostöö eest ja anname teada, et oleme rahul Teie poolt pakutava puhastusteenuse ning teenindusega. Julgeme soovitada antud koristusfirmat ka teistele ettevõtetele, kes vajavad kvaliteetset koristusteenust.
Assistent Tiiu Lauri

Meie suuremad kliendid on:
OÜ MT Varahaldus
City Plaza
ERGO Insurance SE
OÜ Trumbi Maja jne