AS Sertifitseerimiskeskus
Igatahes OÜ Frehame kohta on meil öelda ainult kiidusõnu. Oleme teie pakutud koristusteenusega väga rahul, eriti meie koristajaga, kes on hästi tore ja ülimalt hoolas oma tegemistes. Soovitame julgelt ka teistele OÜ Frehame koristusteenuseid, sest töö tehakse professionaalselt ja korralikult.
Büroo assistent-klienditoe spetsialist Mare Tänav


 
*
Osutame puhastusteenust ligikaudu 130 koristusobjektil üle Eesti.


*
Ettevõttes töötab üle 100 töötajat, nendest üle 10.a. on osutanud puhastusteenust meie klientidele 30 % töötajaskonnast.

PUHASTUSTEENUSED AASTAST 1996

Pehme mööbli puhastus

     
 

     
 
 
 
     
Pehme mööbel on igapäevane tarbeese, mis tiheda kasutamise tõttu määrdub. Seetõttu on vaja mööblit aeg-ajalt puhastada. Pehme mööbli puhastamine jaekaubanduses müüdavate kemikaalidega ei anna soovitud tulemusi, kuna puhastusaine jääb sageli mööblile koos mustusega ning kuivamisel võivad ilmud triibud ja laigud.

Kuidas toimub pehme mööbli puhastus
Pehme mööbli puhastamise teenuse raames pihustatakse pehmele mööblile vastav tekstiilpuhastusaine, mis tungib sügavale kangasse. Seejärel imetakse mustus välja spetsiaalse vee- ja tolmuimejaga. Teenuse osutamiseks kasutatav puhastuskeemia on allergiavaba ja ohutud, mis laguneb pärast tööde teostamist täielikult.

NB! TEOSTAME PEHME MÖÖBLI (SH. KONTORITOOLID) PUHASTUST TELLIJA JUURES KOHAPEAL.

Millest sõltub pehme mööbli puhastuse hind
* mööbli materjalist
* mustuse astmest ja liigist
* tööde mahust
 
     


HINNAPÄRING PEHME MÖÖBLI PUHASTUSELE:

Ettevõte:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Hinnapakkumist soovin:

Lisainfo: 

(Märgi soovitud teenuse liik, ruumid​e suurus, arv, või muu oluline info)