5 nõuannet puhastusfirma valimisel

Õige puhastusfirma valimine tagab meeldiva keskkonna nii kodus kui kontoris. Eesti turul on mitmeid puhastusteenust pakkuvaid ettevõtteid, kes erinevad pakutavate teenuste ja võimaluste poolest. Kuidas valida koristusfirma, mis vastab Sinu ootustele ja vajadustele?
Taustauuring– Parima puhastusfirma valimiseks on oluline teha põhjalik taustauuring. Ettevõtte koduleht annab hea ülevaate firma tegevusest ja kogemustest. Uuri, milliseid teenuseid puhastusfirma pakub, kas tegu on täisteenust osutava ettevõttega. Vaata, kaua firma on tegutsenud, millised on kogemused ja kes on puhastusfirma kliendid. Hea, kui kodulehel on klientide soovitused või kontaktid.
Koristajate ettevalmistus – Uuri teenusepakkujalt, milline on koristajate professionaalne ettevalmistus. Kas töötajatel on vastav kutsekvalifikatsioon, milline on väljaõpe ja kui tihti tööjõudu koolitatakse? Lisaks on oluline puhastusteenistujate varasem kogemus. Kas saadaval on vaba tööjõudu, kes on varem sarnaste pindadega kokku puutunud? Kas puhastusfirma võimaldab koristust ka kokkuleppevälisel ajal ja pakub eritöid?
Puhastustehnika – Kas puhastusfirma kasutab ökonoomseid ja keskkonnasäästlike kemikaale? Kas puhastusvahendid on allergiavabad ja ohutud? Kas kasutatav tehnika on kaasaegne ja täidab Sinu vajadusi? Lisaks uuri, kas puhastusfirma varustab pinda vajalike koristusvahendite ja hügieenitarvetega.
Garantii – Kas puhastusfirma pakub mõnele teenusele garantiid või tsiviilvastutuskindlustust? Millise vastutuse võtab teenusepakkuja haigestunud töötaja või kahjustatud pinna puhul? Veendu, et ettevõtte poolt tekitatud kahju ei oleks Sinu kanda.
Personaalne lähenemine – Sama oluline, kui puhastusfirma eelnev kogemus ja töökvaliteet, on ettevõtte lähenemine Sulle kui kliendile. Kas firma teeb individuaalse pakkumise või pakub standardlahendust? Kas ettevõte võtab arvesse puhastatavate pindade määrdumisastet, möbleerituse taset jm, mis üldjuhul määravad hinnakujunduse. Valides ettevõtte, kelle teenus vastab Sinu ootustele ja vajadustele, võib soovitud kvaliteedis kindel olla. Hea puhastusfirma valik võimaldab koristusmõtted kõrvale heita ja keskenduda oma põhitegevusele.